Finanse / Banki

Banki

W trakcie ostatnich lat banki przeżyły olbrzymie przeobrażenia. Pomimo, że Polskie banki mają dużo do nadrobienia porównując do banków zachodnich. To jednak należy im przyznać, że bardzo się starają. W końcu skrócił sie czas stania w kolejkach, w bankach zachodnich jest to jeszcze mniejszy problem, ponieważ tamtejsza ludność korzysta w znacznym stopniu z bankomatów.

Mimo to, z przeprowadzonych badań wynika, że w polskich bankach pracuje zbyt dużo osób. Porównywalnie przy innej organizacji pracy w Unii Europejskiej pracuje mniej pracowników przy tej samej ilości zadań.

Ekspertyzy wykazują, że Polska posiada niski poziom jakości produktów bankowych, ta sfera dopiero się rozwija. Zauważalne jest również pewne zacofanie technologiczne, to powoduje spowolnienie pracy i brak pełnego usatysfakconowania przez klienta.

Stosunkowo słaby rozwój bankowości inwestycyjnej i międzynarodowej pociąga za sobą brak dostatecznej możliwości udzielania kredytów na mieszkania. Dogodne kredyty mieszkaniowe to deficytowy produkt w Polsce, wywołuje to frustrację klientów banku.

Banki

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją