Finanse / Private banking

Private banking

  Private banking to po polsku bankowość prywatna. Terminem tym określany jest cały szereg działań, które ukierunkowane są na zamożnego klienta. Bank oferuje swojemu "podopiecznemu" indywidualne podejście i kompleksową obsługę.
 

Według bankierów "zamożny klient" to taki, który dysponuje aktywami o równowartości 1 mln USD. Termin ten jednak nie ma nigdzie konkretnego, kwotowego określenia. Dlatego każdy bank sam dla swoich potrzeb precyzuje przyznawanie klientom rangi HNWI, czyli High Net Worth Individuals.

Indywidualna i kompleksowa obsługa klienta jest dla banku najważniejsza. Kompleksowość usług polega na tym, iż bank oferuje cały system rozwiązań, które stanowią zintegrowaną całość. Pozwalają one klientowi uzyskać pewność stabilizacji finansowej na długi okres, w szerokim zakresie czasowym Indywidualność z kolei to odpowiednie nastawienie się na konkretnego klienta. Specjaliści bankowi opracowują długofalową strategię zarządzania funduszami klienta, dopasowując ją do jego potrzeb, możliwości i zachcianek. Klient HNWI ma swojego specjalistę bankowego, który uzgadnia sposób współpracy na płaszczyźnie bank - klient.

Private banking nie ogranicza się tylko do produktów i usług finansowych. Kompleksowość obsługi takich klientów gwarantuje również to, iż specjaliści dobierają do potrzeb klienta usługi pozafinansowe, takie jak inwestycje w nieruchomości, kolekcjonowanie dzieł sztuki, działalność filantropijna.

Private banking
rośliny ozdobne

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją