Finanse / Fundusze / Agresywne

Fundusze Agresywne

Już sama nazwa mówi o tym jak bardzo fascynujące są fundusze tego rodzaju, ponieważ inwestują nawet do 100% w akcje, natomiast najczęściej robią to w proporcji 80%- akcje; 20% instrumenty bezpieczne.

Ponoszone ryzyko przy tego rodzaju funduszach myślę, że jesteści tego świadomi, że jest bardzo wysokie. Nie mniej jednak to powoduje, że zysk jest również nieporównywalnie wysoki. 

Na podstawie przeprowadzonych badań wynika, że te fundusze są i tak bardziej korzystne niż pozostałe. Czasami, mocno zwyżkują w krótkim okresie czasu, natomiast trudno to przewidzieć. Dobrze je kupić gdy są tanie (po dużych spadkach). Można natomiast dużo stracić, w przypadku gdy wybierze się fundusz generujący same straty już od lat.

Agresywne
rośliny ozdobne

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją