Finanse / Fundusze / Elastycznego Inwestowania

Fundusze Elastycznego Inwestowania

Czyli tak zwane fundusze aktywnej alokacji. Charakteryzują się tym, że aktywnie reagują w zależności od koniunktury na rynku finansowym. Ich zadaniem jest kierowanie środków swoich klientów w miejsca gdzie najbardziej możliwe jest wygenerowanie zysku.  

Dodatkowym atutem tych funduszy jest to, że w ich statucie brak zapisu co do minimalnej ilości akcji jaka powinan zostać w portfelu, to powoduje że zarządzający mogą zwiększać ich ilość do udziału maksymalnego kiedy sytuacja na ryku jest bardzo dobra.

Kilka słów na temat przewidywalności funduszy. Tak wiec trudno określić ja bedą sie one zachowywać, są mało przewidywalne. Jednakże specjaliści dbają o to byśmy mało tracili a dużo zyskali. Główmym zamierzeniem tych funduszy jest nastawienie na zysk. 

Elastycznego Inwestowania
rośliny ozdobne

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją