Finanse / Kredyty / Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Kilka słów na temat specyfikacji kredytu konsolidacyjnego.

Czym charakteryzuje sie kredyt konsolidacyjny? Gdybyś miał sobie wyobrazić, że w twoim życiu zaistniała sytuacja taka, że masz do spłaty kilka kredytów w różnych bankach, które w trakcie spłacania stają sie dla ciebie zbyt drogie bądz zbyt dużo czasu i formalności zajmuje ci ich doglądanie. Rozwiązaniem w tym wypadku staje się kredyt konsolidacyjny, który umożliwia spłatę zobowiązań w innych bankach z tytułu kredytów.

Obecnie banki stwarzają dogodne warunki dla klietna, które pozwalaja poza spłatą pozostałych kredytów wykorzystać część tych środków na własne potrzeby przy czym nie może ona przekroczyć 30% kwoty udzielonego kredytu konsolidacyjnego ani wartości 50.000 zł.. Maksymalny okres kredytowania wynosi 20 lat.

Kredyt konsolidacyjny
rośliny ozdobne

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją