Finanse / Kredyty / Kredyt bez BIK


Kredyt bez BIK


Kredyt bez bik to kredyt udzielany bez sprawdzenia klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Daje to szansę na uzyskanie potrzebnej gotówki osobom, które są dłużnikami, nie spłacały kredytu na czas, lub mają inne przeciwwskazania w Biurze Informacji Kredytowej.

Banki wprowadziły taki rodzaj kredytu jako formę reklamy przyciągającej klientów właśnie do tej a nie innej placówki. Kredyt bez bik udzielany jest coraz bardziej niechętnie przez banki. Mimo iż zabezpieczeniem banków są limity, które ograniczają zaciąganie przez kredytobiorców dużych sum, banki dużo ryzykują udzielając kredytu nie sprawdzając swoich klientów.

Kredyty bez bik są swoistego rodzaju pożyczką na dowód, która również opiera się na minimalnych formalnościach, jakich muszą dopełnić kredytobiorcy. Kredyt na dowód charakteryzuje się tym, że osoba starająca się o otrzymanie gotówki, nie jest proszona o okazanie dowodu miesięcznego wynagrodzenia, przedstawienia celu na który potrzebuje pieniędzy itd. Podobnie jest przy kredycie bez bik.

Kredyt bez BIK

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją