Finanse / Pożyczki / Gotówkowa

Pożyczka gotówkowa

Nie będe cie przekonywał, tylko ty sam najlepiej możesz sie przekonać, jak bardzo popularna i aktrakcyjna jest w dzisiejszych czasach pożyczka gotówkowa.

Cechą charakterystyczną tej pożyczki jest to, że udziela się jej na mniejsze wydatki.

Dodatkowym plusem tego rodzaju pożyczki jest to, że można ją sfinalizować w pełni przez telefon.

Bez wizyty w banku
Nie musisz odwiedzać banku ani nawet wypełniać wniosku. Twój wniosek przyjmiemy przez telefon. Dokumenty otrzymasz pocztą.

Decyzja w 10 minut
Jeszcze w czasie tej samej rozmowy telefonicznej otrzymasz decyzję kredytową. Potem wystarczy, że odeślesz otrzymane pocztą dokumenty. Nie potrzebujesz żadnych poręczycieli.

Stały dostęp do gotówki
Halogotówka jest kredytem odnawialnym. Oznacza to, że do Twojej dyspozycji
oddany zostaje limit kredytowy. Ty decydujesz z jakiej kwoty skorzystasz i tylko od niej naliczana jest rata. Do pozostałych pieniędzy masz dostęp przez telefon - wystarczy, że zadzwonisz - pieniądze przelewane są na Twoje konto bez dodatkowych formalności.

Rata od 35 zł
Masz stałą informację na temat rat - co miesiąc będziesz otrzymywał od nas wyciąg z informacją o wysokości raty i dostępnym limicie, z którego możesz w każdej chwili skorzystać.

Gotówkowa

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją