Finanse / Pożyczki / Szybka

Szybka pożyczka

Pożyczka Szybka Ekspresowa

W tej części portalu przekażę ci informacje na czym w pełni polegają szybkie pożyczki zwane też ekspresowymi bądź od ręki.

Podczas wyboru tego rodzaju pożyczki można dostrzec

wysoką kwotę kredytu - nawet do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń

niskie oprocentowanie - już od 9,90%

możliwość rozłożenia spłaty rat nawet na 5 lat

bardzo niska prowizja - już od 2%

atrakcyjny pakiet ubezpieczeń

minimum formalności

A WSZYSTKO TO BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Wymagany minimalny dochód netto - 650 zł.

Roczna rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 18,02% dla kredytu 8000 złotych, udzielonego na okres 12 miesięcy, przy oprocentowaniu nominalnym 12,90% i prowizji 2%.

Wymagane dokumenty składane wraz z wnioskiem kredytowym:

Szybka Pożyczka jest bardzo przyjazna dla Klienta, dlatego też akceptowalne są różne źródła uzyskiwanych dochodów. Uproszczona procedura oraz ograniczona liczba wymaganych dokumentów do minimum!

Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę/kontrakt menadżerski lub umowę zlecenia/umowę o dzieło i kwota Szybkiej Pożyczki nie przekracza 15 tysięcy złotych nie wymagane jest od Ciebie zaświadczenie o zarobkach. Wówczas wystarczy tylko Twoje oświadczenie.

Akceptowalne źródła uzyskiwanych dochodów to:

1. Umowa o pracę lub kontrakt menadżerski

zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu za okres 3 ostatnich miesięcy - wymagane wówczas, gdy Szybka Pożyczka przekracza 15 tys. zł. (do pobrania poniżej).

2. Emerytura

decyzja o przyznaniu emerytury lub ostatnia decyzja o waloryzacji, jeśli świadczenie przekazywane jest na rachunek bankowy, to prosimy o dostarczenie wyciągu z rachunku za ostatnie 3 miesiące.

3. Renta

ostatnia decyzja lub orzeczenie o przyznaniu świadczenia, jeżeli świadczenie przekazywane jest na rachunek bankowy, prosimy o dostarczenie wyciągu z rachunku za ostatnie 3 miesiące.

4. Świadczenie przedemerytalne

decyzja Urzędu Pracy o przyznaniu lub ostatnia decyzja Urzędu Pracy o waloryzacji, jeżeli świadczenie przekazywane jest na rachunek bankowy, prosimy o dostarczenie wyciągu z rachunku za ostatnie 3 miesiące

lub zamiast powyższych dokumentów:

zaświadczenie z Urzędu Pracy o kwocie i wypłacie świadczenia.

5. Umowa zlecenia/umowa o dzieło

ostatnie roczne zeznanie podatkowe, umowy wraz z rachunkami za wykonanie usług w roku bieżącym

lub zamiast powyższych dokumentów:

zaświadczenie od firmy zlecającej potwierdzające współpracę w okresie ostatnich 12 miesięcy
(w formie umowy zlecenia lub umowy o dzieło) wraz z informacją o średnim miesięcznym dochodzie netto za okres 3 ostatnich miesięcy.

6. Działalność gospodarcza rozliczana na zasadach ogólnych

aktualne dokumenty legislacyjne (REGON, NIP, Wpis do ewidencji lub KRS)

dokumenty dotyczące stanu płatności publiczno-prawnych z ostatnich 6 miesięcy: (zaświadczenie o niezaleganiu z US i ZUS lub KRUS)

Gdy kwota Szybkiej Pożyczki nie przekracza 15 tys. zł - wówczas wystarczy jedynie oświadczenie wnioskodawcy o niezaleganiu z US i ZUS lub KRUS.

zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o wysokości uzyskiwanych dochodów za okres co najmniej 6 ostatnich miesięcy lub ostatnia miesięczna deklaracja podatkowa (PIT- 5/PIT 5 L) lub książka przychodów i rozchodów obejmująca zapisy z ostatnich 6 miesięcy (albo wydruk z systemu księgowego obejmujący ten sam zakres danych).

7. Działalność gospodarcza rozliczana w formie ryczałtu

aktualne dokumenty legislacyjne (REGON, NIP, Wpis do ewidencji lub KRS)

dokumenty dotyczące stanu płatności publiczno-prawnych z ostatnich 6 miesięcy: (zaświadczenie o niezaleganiu z US i ZUS lub KRUS)

ostatnie zeznanie podatkowe (oryginał poświadczony przez Urząd Skarbowy) za ostatnie 6 miesięcy lub zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o wysokości przychodu za ostatnie 6 miesięcy.

8. Działalność gospodarcza rozliczana w formie karty podatkowej

dokumenty dotyczące stanu płatności publiczno-prawnych z ostatnich 6 miesięcy: (zaświadczenie o niezaleganiu z US i ZUS lub KRUS)

aktualne dokumenty legislacyjne (REGON, NIP, Wpis do ewidencji lub KRS)

decyzja dotycząca ustalenia stawki karty podatkowej na bieżący rok.

9. Gospodarstwo rolne

zaświadczenie z Urzędu Gminy o dochodach z gospodarstwa rolnego

oświadczenie wnioskodawcy o niezaleganiu z płatnościami wobec KRUS oraz Urzędu Gminy.

10. Najem nieruchomości (poza działalnością gospodarczą)

umowa najmu wraz z ewentualnymi aneksami

zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości uzyskiwanych dochodów za okres co najmniej 6 ostatnich miesięcy lub ostatnia deklaracja podatkowa (PIT-5), z tym że, jeżeli obejmuje okres krótszy niż 6 miesięcy dodatkowo wymagane jest ostatnie roczne zeznanie podatkowe.

11. Kontrakt marynarza

kontrakty zawarte z armatorami za okres ostatnich 12 miesięcy wraz z dokumentem potwierdzającym uzyskane wynagrodzenie wynikające z kontraktu (o ile nie wpływa na rachunek) lub Zaświadczenie od firmy pośredniczącej w zatrudnianiu marynarzy potwierdzające zatrudnienie w okresie ostatnich 12 miesięcy wraz z informacją o nazwie armatora, nazwie statku, okresie zatrudnienia i wysokości uzyskanego wynagrodzenia

oryginał zaświadczenia z urzędu skarbowego o niezaleganiu z płatnościami lub oświadczenie Wnioskodawcy o rozliczaniu podatku dochodowego za granicą

oświadczenie Wnioskodawcy o opłacaniu składek z tytułu ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego.

Dokumenty wystawione w języku obcym muszą zostać przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język polski. Bank Millennium S.A. zastrzega sobie prawo wymagać, w indywidualnych przypadkach, dodatkowych dokumentów lub informacji.

Szybka
rośliny ozdobne

polityka prywatności
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją